Videos


Xeni & Doli 10/09/2010, Hotel "Palace" MitrovicëMbremje me rastin e Fitër Bajramit
10 Shtator 2010, Hotel Palace - Mitrovicë, Rep. e Kosovës.

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 28,786
Added: 3 years
Runtime: 9:26
Comments: 5

Tags for this video:  Find more videos in the: "Entertainment"
Uploaded by: Salih Mehmeti
See more videos uploaded by Salih Mehmeti


Related Videos:

Gentian Gojani - Live - 2013 "Po Shkëlqen Ti" - 1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7030
Gentian Gojani Albumi më i ri "Po Shkëlqen Ti" 01.Daja i madh 02.Kjo buka e Kurbetit 03.Të ka lali shpirt 04.Nazemadhe 05.Osmon Aga 06.S`ta kam...
Xeni & Doli 02/01/2011, Hotel "Palace" Mitrovicë
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 43009
Mbremje me rastin e Vitit te Ri 2011. 2 Janar 2011, Hotel Palace - Mitrovicë, Rep. e Kosovës.
Xeni, Zeneli dhe Koleget
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 41382
Muzik me kenge popullore , Sofer ne Gjakove
Tri majstora (Tozovac, Miroslav Ilic & Cune Gojkovic)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1401152
1. Jesen stiže rana - Cune, Tozovac, Miroslav 2. Kolaž Tozovac: Mirjana, Prazna čaša na mom stolu, Iz krajine lepa vlajna 6:31 3. Kolaž Miroslav:...
Xeni te familja e Lorik Canes
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 26272
Edi Furra - Gazel dhe valle në dasmën Gjakovare
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 122661
Edi këndon gazel, valle, tallava, arshikishte të gjitha nën përcelljen e klarinetistit më të mirë shqiptar - Rexhep Naka. Dëgjoni gazelat dhe...
Xeni & Doli 01/10/2008
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 24939
Xeni & Doli live 01/10/2008
Xeni&Valon kumnova 2008
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 36181
Shkelzen Jetishi Xeni & Jeton Cermjani - Moj Selvije (Gazel)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 307965
Shkelzen Jetishi Xeni & Jeton Cermjani - Moj Selvije (Gazel)
Edi & Fatos Furra te familja Kadriqeli, Gjakovë 01/10/2011
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 22227
Edi & Fatos Furra te familja Kadriqeli, Gjakovë 01/10/2011 Dasma e Liridonit dhe Yllkës
Xeni te duga i bardhit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 23430
Defat
Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 152518
Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni Faceboook: https://www.facebook.com/valamala
Xeni Live oita 3 gjakovë
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 51480
Riard Sheqerolli ( Peja )
xeni te familja qanta 27 10 2011
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 17836
Xeni te familja Janjeva
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 63946
21/08/08
Shkelzen Jetishi Xeni & Zenel Doli - Mka marre malli - Oxygen Show - Gezuar 2011
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 110420
Shkelzen Jetishi Xeni & Zenel Doli - Mka marre malli - Oxygen Show - Gezuar 2011
Shkelzen Jetishi Popullore potpuri live Darsem
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3319
Shkelzen Jetishi ne Dasem te Duraku live.Kush ja din emrin kengetarit tjeter,le ta shkruan ne koment.
Shkelzen Jetishi Xeni & Zenel Doli - Mblodhen lulet - Oxygen Show - Gezuar 2011
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 36611
Shkelzen Jetishi Xeni & Zenel Doli - Mblodhen lulet - Oxygen Show - Gezuar 2011
Sinan Vllasaliu Live 02.01.2012
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 24076
Në Hotel Palace në Mitrovicë me rastin e Vitit të Ri 2012----02.01.2012
Xeni LIVE n'President Darsem
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 37281
Xeni Live tu knu en darsem djalit hylysi bycit - defagjis dhe xhezisti ne orkestren e Buxhovit ! Jasha Gjakova, se e kallni krejt ! Orkestra...
Xeni & Doli 02/01/09
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 30526
Hotel Palace Mitrovice
Xeni Live - S'ta kam dit kimetin nan sa ishe gjall .wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 12135
Xeni&iliri te duga i bardhit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 13959
Klarineti
Xeni Rrushja & Bukuri
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 7839
Xeni Rrushja & Bukuri
Shkëlzen Jetishi - Zoti vet le ta gjykoj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 8103
Nga Albumi "Krushqit e Lirisë"

Comments:

Author Pashtrik Mejzini (2 years)
TIk Lota, shpirtin e muzikës e ki!Sukse ne karrierë....

Author Pashtrik Mejzini (2 years)
Valla i Madh asht!!!!

Author fisikusari (3 years)
jasha jasha o i madh bre osht XENI 1st

Author selena miley (3 years)
pena whohohohohohoh♥♥♥♥♥♥

Author albaaaloovee (3 years)
Tezaku yne, klarinetisti me i mire , hajdeee Tik Lota.....

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Check PR