Videos


Sadri Gjakova - Besimi Pejes Mega Mega Mega Ne Emsdetten 2o12 Hithttps://www.facebook.com/pages/Sadri-Gjakova/179016168843587 MEga Mega Mega Mega Hit Hit Hit 2o12 .

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 83,332
Added: 2 years
Runtime: 11:38
Comments: 20

Tags for this video:  Find more videos in the: "Autos"
Uploaded by: Edolind Sallahu
See more videos uploaded by Edolind Sallahu


Related Videos:

Sadri Gjakova dhe Muhamedi i Pejes - Liveee Ne Darsem ma te Zjarrrt 2014
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 81752
NewHitTallava
Sadri Gjakova the Naser Struja te Fam:BEJTA...HD-12
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 50964
.Kopiranje Zabranjeno..Kopjim i Ndalohet Studio Romeo Kameramann....Tel-0049 176 999 77 112...
Besimi tallava e fort
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 56139
Sadri Gjakova (King Of Tallava) - Visar Japani - Te Familie Bajraj - HiT 2013
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 86066
sadrija mergimi per Masarin dhe Haxhin e vogel
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 135508
gjakov
Sadri Gjakova Besimi Pejes per STUDIO-PISKOTA dhe fam e ti 2012
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 60695
burhan hadri 2012 besimi pejes 2012 remzija amza sulltani 2012 ernimi mandi ork. universal jovan cita gzim uka mandi, ernim ibrahimi masar...
shefqet rogova per sadrin Hit 2012-2013
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 93202
studio qaza
Besimi Bekimi ferizaj No 1
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 31588
ABONNIERT MICH UND KOMENTIERT RUHIG WAS GUTES !! ;)
Sadri Gjakova (King of Tallava) Visar Japani - Met t Djeg Mega hit 2o13 Pom Bojn Taliban !
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 11604
https://www.facebook.com/pages/Sadri-Gjakova/179016168843587 https://www.facebook.com/pages/King-of-Tallava-Sadri-Gjakova/342767602409364?fref=ts...
Sadri-Gjakova-Tallava-2012
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 178383
ZJARRR
Sadri Gjakova & Visar Japani met kall hit 2013 by salikel88
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 18673
tallava4you
sadri gjakova uk gjakova visar japani burrnisht hit 2013-2012wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 71221
tafa uka visar japani burrnisht 2012 2013 hit new
SADRI GJAKOVA ME DEF TE BESIM BERISHA NEUNKIRCHEN
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 39529
KALLE SADRI TE VLLAVI YT NE NEUNKIRCHEN KALLE ZJARRRRRRRRRRRR
Sami Gjakova per Sadri Bulashin 2012
Rating Rating Rating RatingRating
Views: 26007
Sadri Gjakova & Visar Japani ne Darsem 2014 Tallava Turbo Diesel
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 51300
Valbona Spahiu Tallava 2012
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 95068
Sadri Gjakova 2012 & Lavdim Gjakova & Leyla (STUDIO-PISKOTA) Tel.01520/5846912
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 34049
burhan hadri 2012 besimi pejes 2012 remzija amza sulltani 2012 ernimi mandi ork. universal jovan cita gzim uka mandi, ernim ibrahimi masar...
Sulltan Hajolli & Sadri Gjakova dhe Besimi Pejes - Neww HIT 2014 Pjesa 1
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 35213
- Sadri Gjakova & Sulltan Hajollli & Visar Japani & Sermini & Besim Zahaj - Krejt Bashk Kalle Kalle
sadri gjakova king of tallava mentor gashi burrnisht 2013 zjarrrrrrr by djali nga gjakova
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 29969
en doqni e mos shani
Sulltani 14.07.2012 Te Muhamet Qunaj
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 65267
Sulltani 14.07.2012 Te Muhamet Qunaj
Sadri Gjakova Visar Japani new 2014 Studio Diamant Tallava
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 80624
musik shqyp tallava
sadri gjakova me farukin per dushmanat e ti hit 2013
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 34243
sadrija krajli i dushmonav
Sadri Gjakova Hit 2013 te Familja Bajraj Studio-Diamant Part1
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 123935
SADRIA&MERGIMI&LAVDIMI&STUDIO-PISKOTA PER VITIN E RI 2012 PART1
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 24720
burhan hadri 2012 besimi pejes 2012 remzija amza sulltani 2012 ernimi mandi ork. universal jovan cita gzim uka mandi, ernim ibrahimi masar...
((Sadri-Gjakova))Ne Freiburg Te Noshaj HIt 2013)) (P.3)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 48183
Ndeqoni mos shani...Viel spass am anhören...

Comments:

Author nehat krasniqi (2 years)
bravo bravo sadri edhe besim 2 krala jon zjarrrrrrr

Author DJGOD1995 (1 year)
sadri ist der beste

Author edinis noshaj (1 year)
zjarrrr sadri gjakova babush se king je numer 1 zjarr besim zaha kaleeeee
kaleeeee

Author arlind morina (2 years)
Hallalll Brrao Sadri Gjakova Numer 1 je Veq per para ------------------>
Lej lej lej lej :P Bosi i Gjermaniss (Y)

Author YaSMI mina (1 year)
sadri gjakova is der king fur immer und fur euch aller

Author denis riki (1 year)
oooo kale besim kallleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Author ARJANI BERISHA (2 years)
zjarrr SADRI GJAKOVA me ato ritme e tu zjarrrrrrrrrrrrrr lej lej lej

Author basfie12 (1 year)
Opsaaaa hajde ben hajdeeee kalleee

Author DJGOD1995 (1 year)
ziiiiiiiiiiiarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr baba

Author Bessii Fr (1 year)
Zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Author SenadRecordHD (2 years)
Die hat Mehr Klicks als du Gekrigt hahahahahahaha

Author denis riki (1 year)
oooooo kaale besim edhe sadri zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Author DJGOD1995 (1 year)
kallle sadriiiiiiiiiii

Author kosovo prishtina (1 year)
sadri me besimin po shtyesh a pis mare dohet met ardh besimin bab munesh mi
than

Author Bini Berisha (7 months)
Ju thaft dora kush e ka bo dislajk


Dy krala mat tfort ♥

Author leonita krasniqi (2 months)
a tapaska q.. qemilen se po dhu po knan djali me baben e ti putuu bre lash
fulan ti qifsha rabt... mut je e mut ki me met qifsha bulashin frei muti

Author Bini Berisha (7 months)
Ju thaft dora kush e ka bo dislajk


Dy krala mat tfort ♥

Author Egzon Mehmeti (7 months)
oooooooooooo kaleeeeeeeeeeeee kaleeeeeeeeeeeee sadreeeeeeeeeeeeeee

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Check PR