Videos


Adem Ramadani - Stacioni i DynjasëElhmadulilahi Rabil-Alemin

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 244,683
Added: 6 years
Runtime: 5:25
Comments: 70

Tags for this video:  Find more videos in the: "Music"
Uploaded by: edongas
See more videos uploaded by edongas


Related Videos:

Adem Ramadani - Meshira e Allahut
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 92788
http://www.facebook.com/AdemRamadanifaqjazyrtare http://www.youtube.com/AdemRamadaniZyrtare
Adem Ramadani Mir Se Erdhe Ramazan
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 129565
"" URIME RAMAZANI "" Gjith ato qka agjerojn Urime..!
Adem Ramadani - Ti o Muhamed
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 202671
Ilahi nga adem Ramadani
Dita e gjykimit - Adem Ramadani
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 35004
Dita e gjykimit - Adem Ramadani
adem ramadani shtrati im eshte dheu
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 113331
Adem Ramadani - Palestina
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 276302
Adem Ramadani - Palestina http://www.forum-islamik.com
Adem Ramdani - Jetimi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1361333
Ilahi nga Adem Ramadani. Prodhim i www.ahlaku.tk. Ju mund ta shikoni kete ilahi edhe me perkthim ne Gj.Angleze ne ket link:...
Adem Ramadani - Pendimi ILAHI
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 407662
http://www.forum-islamik.com/forum/ Adem Ramadani - Pendimi ILAHI
Adem Ramadani Jetimi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 158218
Adem Ramadani - Jetimi me text ( lyric )
Adem Ramadani-Vdekja
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 338401
Ilahi shqip
Adem Ramadani - Mire se erdhe Ramazan
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 557417
Selamualejkum vellezer dhe motra tani pasi eshte Ramazani afer ju deshiroj ramazan sa me te lehte per agjerim inshallah Allahu na i fale gjynahet...
Adem Ramadani Respekti Ndaj Prinderve !!!
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 311912
Ne kete ilahije zoti tregon se duhet ta respektojme nenen dhe baben sepse ato ne na kan ritur dhe poashtu edhe ato na kan respektuar ...
Adem Ramadani - Burnija
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 173398
adem ramadani ilahije islam burnija gjilan ilahi
Duaja e Kunutit e titruar shqip! Mishary Rashid el Afasy
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 158278
Duaja e Kunutit Me Titra Shqip (me tekst) O Allah na udhezo ashtu siq na ke udhëzuar, na fal ashtu siq na ke falur, na ruaj dhe na largo te keqen...
Pse femrat qajne? ilahi
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 404173
http://www.forum-islamik.com
Da$huRia!!! Fidush Aliu
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 148018
ilahi shqip nga Fidush Aliu
Ti qe mekatet m'i mbulove, Adem Ramadani
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 42168
Ne prapavije xhamite e Shkupit
Ilahi - Es-selamu Alejke ja ResulAllah
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 879556
http://onlyilahi.blogspot.com/
Adem Ramadani - Dembeli 2011 NEW
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 148955
Projekti i ri 2011:D:D
10 Pyetje nga Allahu né ditén e Kijametit
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 456171
kijameti dita e gjykimit makjato19
Ilahi shqip- Erdhe Resuli ne kete jete
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 740765
Nje Ilahi per Muhammedin a.s shume e mir...Eine Albanisches Nasheed die dem Propfeten Mohammed friede sei auf ihm gewidmet ist.
Adem Ramadani sadullah bajrami Xemail Nuhiju 2011 By **Dj-Ibo-Style**
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 61889
Adem Ramadani sadullah bajrami Xemail Nuhiju 2011
Adem Ramadani - Bashkeshortja ne islam
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 215513
Adem Ramadani- burrat e sodit -NEW 2010
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 741265
Adem Ramadani- burrat e sodit -NEW 2010 Adem Ramadani new 2010 Adem Ramadani 2010
Hidhet nga kati i tretë 15 vjeçari, per shkak te dhunës nga policia
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 371719
Ngjarja trenditese ku nje femije 15 vjecar eshte detiruar te hidhet nga kati i 3te per shkak se nuk duronte me dhunen nga policia. kjo tregon edhe...

Comments:

Author Kallashi1992 (5 years)
Allahu tshperbleft o Adem kush e kupton ket e kupton mir po une du me than
qe Sen Sna Vyn Pasuria Kur Sna shkon Rahatia te shpija :=)

Author gazo18 (5 years)
allahu ju shperbleft per kit video kaq te bukur

Author vali15it (4 years)
shumm bukur e paske bo videoklipin te lumt...

Author edongas (5 years)
Amin or vlla i dashur, edhe ty te shperbleft inshaAllah edhe te gjith ata
qe kan nevoj per Të dhe kerkojn ndihm prej Tij

Author puttycegran (6 years)
Euuu Brehh qe 1 muj jam kan tu elip qiket keng sonde arrita me gjet shum e
smut asht ma ngjall krejt shpirtin kur po ngoj....

Author 0702boid (6 years)
selam alejkum spo di qka me te than per kete video nuk po te japi
komplimente te dynjas po ma mir te ahiretit ALLAHU te shperbleft me
xhennetin firdevs ty edhe te gjith muslimanet inshALLAH amin...

Author Erjon Vorfa (3 years)
Selam Alejkum! Ju lumte dora juve edhe gjithe atyne qe mundohen te tregojne
pamjen e vertete te Islamit!!! Shume falimners!!!!!!!!!!

Author Hashim Thaci (5 years)
shum e mir kja illahi adem e ka zanin ma te mir kejt po thon hem turqit
edhe kurdit edhe arabet po thojn se ademi e ka zanin e mir

Author edongas (6 years)
Selam Alejkum, per vllezerit dhe motrat muslimane,e ti ballist, nese beson
ne Zot edhe nese beson se Ai asht i drejt dhe nuk ia han hakun kerkuj,
atehere duhesh me dit se smunen me kan njejt si hajni si aj qe fiton me
njers, si i keqi si i miri, si shkavi qe ka pre thmi, si shqiptari qe ka
luftu me shekuj per mbrojtjen e venit t'vet ...Mirpo nkohen e sotit po ka
edhe shqiptar si ju qe mohoni edhe Krijuesin tuej..Duhesh me dit qe secili
do ta merr shperblimin ose denimin e vet jarani jem...

Author edongas (5 years)
amin, edhe ty vella i dashur..dhe te gjith besimtart e sinqert///.Allahu te
shperbleft me xhennetet ma te larta selam alejkum

Author fidan tahiri (4 years)
Selam Alejkum , shum ilahi e mir ALLAHU te shperbleft!

Author Goldninjack007 (4 years)
S.a ...Veq Komplimente per ket Ilahi Adem Ramadani dhe ty edongas....Allahu
ju rujt te gjithve nga e keqja

Author Arsimthaqi (5 years)
allahu tshperbleft me xhehnet o adem ramadani

Author Mc-Atlantis (4 years)
kalimtar jemi ne ket bot '' allahu te shperbleft amin amin i mjeri une qe i
hupa 20 vjet n'haram .....

Author voki2 (5 years)
o allahi te shperbleft ty e te gjith muslimanet ne mbar boten shum ilahi e
mir adem ramadani shum je i mir selam alejkum vllazzen musliman
pershendetje nga valoni

Author lypsii te (6 years)
Hallall te koft...

Author muxharraxharr (5 years)
ALLAHU EKBER Sene shumeee tverteta ne ket ilahi o zgjidhja E ty vlla Allahu
t'shperbleft per kto foto perfekte dhe fjalt InshALlah takohum nxhenet o
vllazni:D:D

Author boring80 (5 years)
selam aleykum shum foto te mira ke zjedh per videon dhe me textin super e
ke be. Allahu te shperbleft. respekt

Author StaylBaby (5 years)
Allahu te Shperblefte o Vlla.

Author edongas (5 years)
Allahu te shperbleft edhe tyy, edhe inshAllah Allahu na takon bashk ne
Xhennet , ty ,mu edhe tgjith ata qe e njekin rrugen e Zotit ..AMIN

Author edongas (5 years)
amin edhe ty vella i dashur

Author premtimii timi (4 years)
Esselamu Alejkum.

Author Hek Ram (5 years)
bravo bre adem

Author parfimi2 (5 years)
Selam Alejkum , shum ilahi e mir ALLAHU te shperbleft! Edhe ti
vajzerrushjaaa nuk ban me thanen Pejngaber se hin shum ne gjynah , se
pejngamberi i fundit eshte MUHAMEDI s.a.v.s edhe mundesisht kur ta shenoni
emrin ALLAH ta shenoni me shkronja te medha se nuk eshte emer i qfardoshem!

Author edongas (5 years)
amin edhe ty vella i dashur, dhe te gjith besimtart e sinqert Allahu i
shperbleft me xhennetet me te larta selam alejkum

Author kentooz (5 years)
shum mir o vlla ALLAHU EKBER

Author mentor zeqiri (5 years)
sa mir ALLAHU EKBER

Author valonalushi (5 years)
SHum video e mir Allahu te shperbleft veq vazhdo (A)(A)

Author edongas (6 years)
Falenderimi i takon All-llahut Teala, që ma mundësoi ta bëj këtë video Es
Selamu Alejkum

Author mangupipz (5 years)
selam alejkym t`gjithve per videoo aj qe e ka bo shum super e shprebleft
allahu dhe per kenget e adem ramadanit ska fjal allahi n`gjenet ju
pershendes krejtvee selam alejkym .

Author TruthProtector1 (3 years)
Allahu ju shperblefte edhe juve vellezer dhe motra

Author toniii451 (5 years)
ILAHIT tuaja ilaq shqiptarije ALLAHU ju shperbleft vllezer dhe motra
degjoni radio pendimin aty esht lumturija e kesaj bote rritet dashurija per
jet e prind ATY DR SHEFQET KRASNIQI ju bind se rruga e drejt esht e islamit

Author Scandalozi1 (3 years)
ALL-LLAHU TE SHPERBLEFT PER EKT ILAHI DHE PER TE TJERAT.

Author gjogaj beki (2 years)
Allahu Te Shperbleft Me Xheneht Oh Vlla Inshalla

Author AlbaLatino1986 (5 years)
valla po shum njerz edhe ne shumica ina ndal ne stacionin e dynjas po
ishalla e marna rrugen e allahut e falna perdit e ja nisna me shku ne
qamiii ishalla se kjo dynja e rejshme osh .Selamun Aleykum

Author BigRapKS (3 years)
respekt adem ramadani allahu te shperbleft

Author Burim Pacuku (5 years)
shum mir e paske pergadit Allahu te shperbleft me qdo te mir

Author edongas (5 years)
o shkodran, po me vjen keq , dhe po ndiej keqardhje per ty qe i perket fesë
katolike, fe e cila fatkeqsisht ka devijuar nga prifterinjtë e juaj..Un te
ftoj ty ta pranosh islamin dhe te shpetosh..Ndersa sa i perket endrres
tende se te gjith shqiptaret do te behen katolik fatkeqsisht asht e pa
realizuar kurr...Sme intereson qysh me don skenderbeu, por qysh me don
Allahu..Zoti i botërave..Ai do tme shpetoj n'Dit te Gjykimit e jo
Skenderubeu e as nan tereza

Author Valdrini90 (5 years)
s.a helhamdyllilaademikendon ilahi shumtemira po si keto te ne fillim hala
ska qit qikaq domethanse s. a

Author selmafejzi (6 years)
Jos kad bih samo znala prevod, video je uradjen sa toliko ljubavi -
mash'Allah Neka te Allah blagoslovi brate/sestro, i neka vam ispuni sve
zelje amiiiin!!! As salamu alaikom

Author QokollaDo (4 years)
Shum Ilahi e mir Texsti shum i fort Repsect Adem Ramadani Gjithmond je kon
i pari dhe Ende je

Author adinche19 (5 years)
alejkum selam

Author Agim Rrahmani (6 years)
Selam Alejkum All-llahu te shperbleft o vlla i dashur per kete video ma mir
nuk bahet super osht veq kisha pas ni korigjim ilahija thirret "Dunjaja
qenka bosh" e jo "Stacioni i dynjasë" Selam Alejkum e All-llahu ju
shperbleft e ju rujt

Author dr8682 (6 years)
shum pak ne ket bot ka njerz te mir.A e keni pyet ndonjeher veten se qfar
jeni ju????

Author muxharraxharr (5 years)
dhe motra:D

Author Naim Bucaliu (1 year)
oo shum e mir ilahia

Author rapyocity (6 years)
Hallall e paske bo,Allahi te shperleft vella musliman Selam Alejkum

Author skenda119 (5 years)
zoti te shperbleft

Author swcheps (4 years)
UNE SAHER QE E NGOI QET KANG PASHA NI ALLAH UNE QAJ ME LOT SI FMI ALLAHU NA
NDIHMOFT MORE ZOTT

Author hakhatab (4 years)
selam alejkum moter vajzerrushja,terhiqe kete postim tendin se eshte
mekat,ti e din shume mire se vula e pejgamberve eshte Muhamedi A.S.

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Check PR