Videos


J.K.N. - Me shoke deri n'dhe (Official Video HD)Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Realizuar nga Max Production

Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 57,435
Added: 1 year
Runtime: 3:48
Comments: 48

Tags for this video:  Find more videos in the: "Entertainment"
Uploaded by: ArkivaShqip
See more videos uploaded by ArkivaShqip


Related Videos:

Getinjo - NO (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 138185
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Music & Mix : Shkumbin Nebihu Kamera : Flamur Ilazi Montazhi : Alban Selimaj
Murat Gjoniku - E bukur si flori (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 518615
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production
Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3693242
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production Music: Gramoz Kozeli & Dj De Vox Lyrics: Rozana Radi
Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 43113631
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production Music & Arrangement by : Alfred Sula Lyrics by: 2 Step Production by: AS...
Halit gashi - Tahir Sinani
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 546206
Uck
Dava Gjergji - Moj Evrope
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 475136
Moj Evrope
Cozman - AgonAmiga - SkiviSkillz - We Doin This ( BABA STARS )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3349578
muzic by : Zzap & Chriss (BABA STARS) txt : BABA STARS video : ThinkCreative Cozman feat. Agon Amiga & Skivi Allright , and i goes like this...
DiTI-G_--__-Diss insect
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 799489
Diti G
XHENTY - Nuk Ndalojm [ Prod. By Noisim ]
Rating Rating Rating Rating Rating
Views: 51089
https://www.facebook.com/Xhenty.Official Music by Noisim Rec : Radical Records https://www.facebook.com/StudiORadicaLRecordS TEKSTI I KENGES : E...
Produkt 28 - Missi Im
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 287370
http://albavideo.blogspot.com Kenga Magjike 2008 - Final
LIL AMI KACAKI JKN - REVOLUCION (FUCK POLICE) BANDA BUTUESI.wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 71713
GHETTO GEASY (zzap&chriss) - N'Prishtinë Official Video
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 2505615
intro: Geasyyy,yeaaahhh zzap&chriss yeahhhhh BABASTARS yeaahhhh BABASTARS yeaahhhh like this, like that, like this, like that like this, like that...
Young Ghetto - Jom i Veqant (With Lyrics)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 66477
Official Fanpage : https://www.facebook.com/Ghhetghetto?ref=ts&fref=ts Music By : Shkumbin Nebihu (Bini Rec.) Lyrics : Y.Ghetto !
Jkn ft Eleminim & KaCaKi Lutje Per Liri
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 21058
Jkn ft Eleminim & KaCaKi Lutje Per Liri
Xhenty Ft. Leni & Kloi - Per Ty Nene [ 2012 ]
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 167986
https://www.facebook.com/Xhenty.Official Studio : RadicaL RecordS Fb: http://www.facebook.com/pages/RadicaL-RecordS/146231378847852
Mali G - Me Lot Ne Sy
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 455939
Mali G - Me Lot Ne Sy Mali G - Me Lot Ne Sy
Emi - Xhemi Xhemi (Official)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 32134
Ekskluzivisht nga Super Star Records https://www.facebook.com/SuperStarAlbania
Sinan Vllasaliu ft Remi Jakupi - Femer e deshtuar - OFFICIAL VIDEO [HD] # Hitet e veres #
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 425539
www.sinan-vllasaliu.com https://www.facebook.com/vllasaliu1 www.remijakupi.com Fans: www.facebook.com/RemziJakupiRemi twit me at:...
KaCaKi ft DoPPiO-O - Fati jot (BaNdA BuTuEsI).wmv
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 21692
offical facebook http://www.facebook.com/pages/KaCaKI-BuTuEsI/147557511958844
2Ton ft Big Bossidy - Tjerat ( OFFICIAL VIDEO )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 3951712
Subscribe: http://www.youtube.com/ThinkCreativeWork Video by Think Creative Music & Ork by Arton Avdyli Copyrighted © All rights reserved,...
Doppio-O Ft. Çartani Ft. Albboy & J.K.N - Krejt Don Me Kan Triumfues ( Red & Black Prod )
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 24866
Sa Do Kalo Koha Na Kujto Kohen e Vjeter.. Ça Do Vje Mas Ka Navoj Per Diçka Tjeter... Veper Si Kjo Edhe Njo Mas Ksaj .. Nese Je Hater Nije Edhe...
Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 1260471
Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin Beat : Enes Qosa
Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 16807821
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga Max Production dhe AS Recording Studio...
Zanfina Ismaili - Ti pa mu nuk mundesh (Official Video)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 184973
http://www.facebook.com/pages/Zanfina-Ismaili/115076838530441 http://www.twitter.com/ZanfinaIsmaili Publisher: OnAir Music...
Sergio ft. Vani - Emanuela (Official Video HD)
Rating Rating Rating Rating Rating 
Views: 11903338
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Music & Arrangement by : Alfred Sula Lyrics by: 2 Step Production by: AS Recording Studio...

Comments:

Author migela delia (1 year)
Bukur :)

Author Bart Simpson (1 year)
bukur

Author Medris Kuka (1 year)
Replay Replay Replay !! Only REPLAY !

Author arber njishi (1 year)
bravooo e keni hallall Likee njish broo

Author naku shuti (1 year)
shum keng e modhe kjo rrespekte J.k.N.

Author King Rep (1 year)
Replay Replay Replay

Author UniKKatil Tba (1 year)
LIKE KUSH E PRET TEKSTIN

Author Endrit Krasniqi (1 year)
simple good

Author burrelsi11 (1 year)
big like

Author burrelsi11 (1 year)
big like

Author xhulio rode (1 year)
super keng bravooo

Author Luzhak Tropojan (1 year)
ropt more, kush ka ba dislike,, jkn 1

Author aldris sadria (1 year)
konga me e mir qe esht bo najher bravo j.k.n

Author Milirjan Horanlliu (1 year)
Nona Fare kjo kenge bravo te lumte.....

Author regjepi osmanj (1 year)
<3

Author Aldo Xhemali (1 year)
nonaa :)

Author bake ndreaj (1 year)
♥B.U.T.U.E.S.I♥

Author Joe Masar (1 year)
Someone post lyrics

Author CaPo MiRi (1 year)
bukrrr

Author Jurgen Art (1 year)
Kjo kong osht perfekt per shokt e vertet :)

Author pimiunikkatil (1 year)
Mka Pelqy Kjo Muzikk ;)

Author leo troci (1 year)
Bravooo Cunat e Bandes Resp

Author burrelsi11 (1 year)
fdghj,hgfcv

Author Ansi Gjonaj (1 year)
E madhe fare RESPECT

Author streetboyburrelsi (1 year)
bukur fare

Author Blerina Balisha (1 year)
me pelqeka teksti! :) bravo

Author shentriadharecords1 (1 year)
shum e madhe..........!!!

Author aldris sadria (1 year)
konga me e mir e bome najher

Author dibrani londonz (1 year)
Brravo jkn ka lezet

Author diti tropoja (1 year)
e ki myt krejt me qit kong

Author Don Begu (1 year)
Suksese J.K.N Shum Kong e Bukur !

Author LIANNA GIRL (1 year)
bravo sh keng e bukur

Author Red&Black Records (1 year)
Suksses i padiskutushem sick J.K.N....1

Author lili boy (1 year)
fjele prej shpirit , resp jkn

Author Emill Bossi (1 year)
ME SHOK DERI NDHE

Author UniKKatil Tba (1 year)
LIKE KUSH E PRET TEKSTIN

Author besi doci (1 year)
shum bukur tezak je ma i miri ropt hallall ta boft zoti

Author Joni Vlore (1 year)
1 big like nqs dhe ju keni shok per jet

Author diti tropoja (1 year)
e paski myt krejt lal

Author aldo pepa (1 year)
brravo cuna i keni ren pikes

Author anduen cupi (11 months)
super kenge

Author serxho sallaku (1 year)
Shum E Bukur E Vlla Respekte

Author arber njishi (1 year)
si perher bandita lal njish siper her bravooo kjo muzik vetem replayy
<33333 bravoo J.K.N number oneeee

Author shentriadharecords1 (1 year)
me shok deri n dhe ....

Author Bart Simpson (1 year)
shume bbukur

Author Red&Black Records (1 year)
mir shum

Author Butuesi Tropoja (10 months)
Behar Sefa JE 1-SH

Author Entiljonaa (1 year)
<3

Embed Video:

URL 
Link 

Search Video

Top Videos

Top 100 >>>

Videos

Check PR